TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Ten Minste Houdbaar Tot begint het erom te spannen. Nu Anna eens goed nadenkt over haar leven met Paul dient de vraag zich aan: hoelang kan hun relatie nog verder?
Ricky Koole krijgt bijzonder lovende reacties op haar rol van Anna, een vrouw in de overgang. “Ik vind het heerlijk dat er nu series worden gemaakt over mensen die naar de vijftig gaan”, zegt de actrice in de Telegraaf. “Want heel vaak gaat het over dertigers, misschien nét veertigers, en daarna lijkt het zeker voor een vrouw even op te houden.”
Deze week vertelt dochter Mila (Babbelot Leeman) dat ze zo snel mogelijk op kamers wil. Samen met de recentelijke escapade van Paul (Ruben van der Meer) is dat voor het gezin reden genoeg om in therapie te gaan.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'