TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In De Telegraaf vertelt ze er nu zelf meer over.
Lees ook: GTST-kijkers blij met terugkeer Katja Schuurman
Het had de verrassing van de eeuw moeten worden: de terugkeer van Katja Schuurman als Jessica Harmsen in Goede Tijden, Slechte Tijden. Om dat te laten slagen, en dan met name in deze tijd vol juicekanalen en alerte journalisten, hadden de makers al een heel plan klaar. "Ik zou Sonja genoemd worden binnen het pand en moest via de achteringang naar binnen. Ik mocht ook niet met de rest mee lunchen, dat moest op mijn eigen kamer. Alle figuranten zouden gespeeld worden door medewerkers", zo vertelt de actrice vandaag.
Helaas is het daar nooit van gekomen. "Voordat de opnames begonnen, hing Shownieuws al aan de lijn: gefeliciteerd met je comeback. Je kunt ook niks geheimhouden", aldus Katja. En dat blijkt maar weer.
Toch maakt dat haar vreugde om te starten er niet minder om. Vanaf volgende week mag Katja officieel aan de bak. "Ik vond het wel echt geestig wat ik in het script las. Ik was 25 jaar geleden voor het laatst te zien, wegrijdend achter op de motor van Julian, gespeeld door Cas Jansen. Hoe ik precies terugkeer, blijft nog even een geheim."
Benieuwd? GTST loopt momenteel qua opnames zo'n vijf maanden voor, dus de verwachting is dat ze in het voorjaar van 2025 te zien zal zijn.
Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma
09:31Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge