TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De koek is op na de slotaflevering van seizoen vier van The Durrells in Corfu. Dat is zuur voor Louisa Durrell, die aan het begin van de reeks met haar vier kinderen naar het Griekse eiland vertrok.
Jarenlang draaiden Louisa (Keeley Hawes) en Spiros (Alexis Georgoulis) om elkaar heen, en eindelijk ziet het ernaar uit dat ze elkaar dan toch in de armen kunnen sluiten. De Tweede Wereldoorlog dreigt echter roet in het eten te gooien. Die bereikt in de nostalgische serie ook Korfoe en dat heeft grote gevolgen voor Louisa, haar kroost én haar geliefde. Of krijgt het verhaal toch nog een happy ending?
Hawes vertelde aan de Engelse zender ITV dat het einde van de reeks haar zwaar viel: "Toen we de slotscène filmden, was dat wel een emotioneel moment."
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd