TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De koek is op na de slotaflevering van seizoen vier van The Durrells in Corfu. Dat is zuur voor Louisa Durrell, die aan het begin van de reeks met haar vier kinderen naar het Griekse eiland vertrok.
Jarenlang draaiden Louisa (Keeley Hawes) en Spiros (Alexis Georgoulis) om elkaar heen, en eindelijk ziet het ernaar uit dat ze elkaar dan toch in de armen kunnen sluiten. De Tweede Wereldoorlog dreigt echter roet in het eten te gooien. Die bereikt in de nostalgische serie ook Korfoe en dat heeft grote gevolgen voor Louisa, haar kroost én haar geliefde. Of krijgt het verhaal toch nog een happy ending?
Hawes vertelde aan de Engelse zender ITV dat het einde van de reeks haar zwaar viel: "Toen we de slotscène filmden, was dat wel een emotioneel moment."
Partnerbijdrage
Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'
09:41Greetje en Bert uit URK! weer samen: is dit het bewijs?
09:23Terugkijken: Grammy's 2026, dit waren de hoogtepunten