TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De koek is op na de slotaflevering van seizoen vier van The Durrells in Corfu. Dat is zuur voor Louisa Durrell, die aan het begin van de reeks met haar vier kinderen naar het Griekse eiland vertrok.
Jarenlang draaiden Louisa (Keeley Hawes) en Spiros (Alexis Georgoulis) om elkaar heen, en eindelijk ziet het ernaar uit dat ze elkaar dan toch in de armen kunnen sluiten. De Tweede Wereldoorlog dreigt echter roet in het eten te gooien. Die bereikt in de nostalgische serie ook Korfoe en dat heeft grote gevolgen voor Louisa, haar kroost én haar geliefde. Of krijgt het verhaal toch nog een happy ending?
Hawes vertelde aan de Engelse zender ITV dat het einde van de reeks haar zwaar viel: "Toen we de slotscène filmden, was dat wel een emotioneel moment."
Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start