TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De koek is op na de slotaflevering van seizoen vier van The Durrells in Corfu. Dat is zuur voor Louisa Durrell, die aan het begin van de reeks met haar vier kinderen naar het Griekse eiland vertrok.
Jarenlang draaiden Louisa (Keeley Hawes) en Spiros (Alexis Georgoulis) om elkaar heen, en eindelijk ziet het ernaar uit dat ze elkaar dan toch in de armen kunnen sluiten. De Tweede Wereldoorlog dreigt echter roet in het eten te gooien. Die bereikt in de nostalgische serie ook Korfoe en dat heeft grote gevolgen voor Louisa, haar kroost én haar geliefde. Of krijgt het verhaal toch nog een happy ending?
Hawes vertelde aan de Engelse zender ITV dat het einde van de reeks haar zwaar viel: "Toen we de slotscène filmden, was dat wel een emotioneel moment."
Partnerbijdrage
Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas
10:46StukTV kondigt nieuwe reeks van Het Jachtseizoen: Most Wanted aan
10:24Ongeneeslijk zieke Jade Kops (19) kondigt volgende fase aan: ‘Heftige dag’
10:21GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag