TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Maak je klaar voor een spetterend nieuw hoofdstuk vol lachsalvo's, onverwachte plottwists en knotsgekke avonturen, want het tweede seizoen van The Guest Book staat op het punt van start te gaan op Comedy Central!
Heb je het eerste seizoen gemist? Zelfs dan is er geen man overboord.
The Guest Book is een Amerikaanse anthologieserie gecreëerd door regisseur Greg Garcia. Dat houdt in dat elke aflevering een zelfstandig verhaal bevat, bezaaid met een bonte mix van personages. Het fijne daaraan is dat het helemaal niet erg is als je eens een aflevering mist, de volgende keer word je gewoon weer meegesleurd in de unieke en absurde situaties die deze komische serie rijk is.
Waar het eerste seizoen nog draaide om de knotsgekke huurders van Froggy Cottage, neemt het tweede seizoen de kijkers mee naar het zonnige Barefoot Retreat in de kustplaats Mabel Beach. In de eerste aflevering strijkt een stel daar neer in een strandhuis, maar van lang leve de lol zal geen sprake zijn. Het wordt immers al snel duidelijk dat de man een tikkeltje geobsedeerd is door virtual reality.
Wat er verder in het tweede seizoen staat te gebeuren, houden we nog even onder de pet. Maar bereid je vooral weer voor op scherpe dialogen en onconventionele verhaallijnen. Of het nu gaat om bizarre misverstanden, komische verwikkelingen of ongemakkelijke ontmoetingen, The Guest Book weet op slimme wijze verschillende komische elementen toe te voegen. Bovendien deinzen de makers niet terug voor het aansnijden van maatschappelijke kwesties.
Nieuwsgierig geworden? Het tweede seizoen van The Guest Book is vanaf maandag 12 februari wekelijks om 20:30 uur te bewonderen op Comedy Central, met dubbele afleveringen.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene