TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het nieuwe seizoen van de Deense misdaadserie The Sommerdahl Murders gaat het de geplaagde rechercheur Dan Sommerdahl (Peter Mygind) eindelijk weer eens voor de wind. De gehaaide crimineel Otto zit achter de tralies en Dans geliefde Josefine is onschuldig verklaard en vrijgelaten.
In plaats van te broeden op het pijnlijke verleden met zijn ex Marianne, kan Dan weer vooruitkijken naar zijn eigen toekomst. Josefine heeft hem ten huwelijk gevraagd en de grote dag komt snel dichterbij.
Maar eerst is er werk aan de winkel, want de festiviteiten rond de jaarlijkse zeilrace rond Zealand krijgen een domper wanneer de bekende influencer Louise Busck dood wordt aangetroffen in de haven van Helsingør. Even later verdwijnt ook de kwetsbare zoon van het slachtoffer.
Deze aflevering van The Sommerdahl Murders zie je op zaterdag 30 augustus om 20:25 uur op NPO 3.
Realityprogramma Big Brother keert deze winter niet terug op televisie
10:00Caroline Tensen over opnames Het Perfecte Plaatje: 'Geregeld schrok ik 's nachts wakker'
09:47Paulien Cornelisse hoopt op senioreneditie van Wie is de Mol?
06:55Vanaf deze datum is de nieuwe realityshow van StukTV op Videoland te zien
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, The rookie, The Lone Ranger