TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Echtscheidingsadvocaten Hannah en Nathan (Nicola Walker en Stephen Mangan) hadden gehoopt hun eigen scheiding vriendschappelijk te laten verlopen. Als Hannah hoort dat Nathan een nieuwe vriendin heeft, blijft er in de advocatenserie The Split weinig van dat voornemen over. Het wordt zelfs nog erger wanneer Nathan haar het laatste nieuws vertelt over zijn huidige liefde.
Hannahs moeder Ruth besluit Christie Carmichael, Hannahs oude vlam, te bellen en hem te vragen terug te komen naar Londen. Het personage van Christie is een rol van Barry Atsma. “Het is interessant om iemand neer te zetten die beseft dat hij eigenlijk zijn hele leven eenzaam is geweest, die ruiterlijk toegeeft: ik heb verkeerde keuzes gemaakt”, vertelt de Nederlandse acteur in De Telegraaf.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)