TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nasrdin Dchar speelt Mardik, een rechercheur van Afghaanse afkomst. Hij krijgt een verontrustend sms'je waaruit blijkt dat zijn jeugdvriend Faysal (Abbas Fasaei) naar Nederland is gekomen. Een dag later wordt Nederland opgeschrikt door een terroristische aanslag. Mardik verdenkt zijn jeugdvriend en gaat direct op onderzoek uit.
Tegelijkertijd wordt Mardik gewantrouwd door AIVD-agent Joëlle (Ellen Parren) nadat ze een verontrustende ontdekking doet uit zijn verleden. Waar Mardik al zijn pijlen op zijn jeugdvriend richt, raakt Joëlle er steeds meer van overtuigd dat Mardik zelf iets met de aanslag te maken heeft. De klopjacht die volgt heeft verstrekkende gevolgen.
Het Gouden Uur volgt alle betrokkenen, waaronder daders, slachtoffers en alle hulpdiensten die het eerst ter plaatse zijn. Andere rollen in de serie worden gespeeld door Matteo van der Grijn, Sophie Veldhuizen, Melody Klaver en Mohammed Azaay.
Het Gouden Uur is vanaf 23 oktober te zien om 20:20 uur op NPO 3 en NPO Plus.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'