TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal moet zoveel programma's presenteren bij RTL dat Kees & Co niet meer in haar schema paste. Tina de Bruin is geen onbekende, ze was eerder te zien in Dr. Tinus, Familie Kruys, Het geheime dagboek van Hendrik Groen en Foute vriendinnen.
Verder blijft alles bij het oude in Kees & Co. Simone Kleinsma speelt nog steeds Kees, Tibor Lukács is zoon Rudie en Tina de vrouw van Rudie die samen met hun puberkinderen en baby inwonen bij de arme Kees. Plien van Bennekom speelt buurvrouw Brenda.
Kees & Co kreeg het afgelopen seizoen best wat kritiek te verduren. De uit de mottenballen gehaalde serie zou veel te ouderwets aandoen. We zijn benieuwd of dat in het tweede seizoen anders wordt.
Tina de Bruin heeft op haar Instagram-pagina nog een appeltje te schillen met de gemeente.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval