TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het tweede seizoen van Trapped begint al allesbehalve rustig. Een man steekt zichzelf en de minister van Industrie in brand voor het parlementsgebouw in Reykjavik. Andri Ólafsson (Ólafur Darri Ólafsson), ondertussen benoemd tot inspecteur bij de politie in de hoofdstad, krijgt de leiding over de zaak. En moet dus vooral op zoek gaan naar de motieven van brandstichter: iets politieks of meer iets in de privézaken?
De zoektocht naar antwoorden op deze vragen brengen Andri Ólafsson naar zijn vroegere omgeving, waar zijn oude politiepartner Hinrika (Ilmur Kristjánsdóttir) nu de sheriff van de stad is. Wanneer vervolgens een voorman in een naburige krachtcentrale dood in zijn schuur wordt gevonden, neemt het verhaal een verrassende wending.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie