TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rosa en Jelle proberen in Tropenjaren een balans te vinden tussen hun leven als jonge ouders, hun relatie en hun werk. Dat is moeilijk, zeker voor zo'n egocentrisch stel. Deze week gaan ze weer eens uit eten, samen met een jeugdvriendin van Rosa. Haar nog altijd jeugdige uiterlijk - als tv-presentator moet ze er nu eenmaal altijd op haar best uitzien - maakt Rosa (Jelka van Houten) jaloers en onzeker. Zijn botoxinjecties een goed idee? Ook Jelle (Henry van Loon) houdt een rotgevoel over aan het etentje, maar hem gaat het vooral over de verdeling van de rekening.
De hoofdrolspelers putten voor Tropenjaren uit hun eigen ervaringen als koppel. "Maar de personages in de serie zijn een stuk egocentrischer en vervelender dan wij", zei Jelka van Houten in Linda.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien