TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rosa en Jelle proberen in Tropenjaren een balans te vinden tussen hun leven als jonge ouders, hun relatie en hun werk. Dat is moeilijk, zeker voor zo'n egocentrisch stel. Deze week gaan ze weer eens uit eten, samen met een jeugdvriendin van Rosa. Haar nog altijd jeugdige uiterlijk - als tv-presentator moet ze er nu eenmaal altijd op haar best uitzien - maakt Rosa (Jelka van Houten) jaloers en onzeker. Zijn botoxinjecties een goed idee? Ook Jelle (Henry van Loon) houdt een rotgevoel over aan het etentje, maar hem gaat het vooral over de verdeling van de rekening.
De hoofdrolspelers putten voor Tropenjaren uit hun eigen ervaringen als koppel. "Maar de personages in de serie zijn een stuk egocentrischer en vervelender dan wij", zei Jelka van Houten in Linda.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur