TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rosa en Jelle proberen in Tropenjaren een balans te vinden tussen hun leven als jonge ouders, hun relatie en hun werk. Dat is moeilijk, zeker voor zo'n egocentrisch stel. Deze week gaan ze weer eens uit eten, samen met een jeugdvriendin van Rosa. Haar nog altijd jeugdige uiterlijk - als tv-presentator moet ze er nu eenmaal altijd op haar best uitzien - maakt Rosa (Jelka van Houten) jaloers en onzeker. Zijn botoxinjecties een goed idee? Ook Jelle (Henry van Loon) houdt een rotgevoel over aan het etentje, maar hem gaat het vooral over de verdeling van de rekening.
De hoofdrolspelers putten voor Tropenjaren uit hun eigen ervaringen als koppel. "Maar de personages in de serie zijn een stuk egocentrischer en vervelender dan wij", zei Jelka van Houten in Linda.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1