TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Franse seriemoordenaar Michel Fourninet ontvoerde, verkrachtte en vermoordde tussen 1987 en 2001 zeker zeven vrouwen tussen 12 en 22 jaar oud. Voor die zeven moorden kreeg hij in 2008 levenslang. Tien jaar later kwam nog een levenslange gevangenisstraf bij voor de moord op Farida Hammiche (30), de vrouw van een vroegere medegevangene.
Hij werd gepakt omdat een van zijn slachtoffers, een dertienjarig meisje, in 2003 wist te ontsnappen. Waarschijnlijk heeft Fourninet veel meer slachtoffers gemaakt, maar hoeveel het er zijn, is nooit duidelijk geworden. De echtgenote van Fourniret, Monique Olivier, kreeg ook levenslang omdat ze medeplichtig zou zijn. Maar of ze slechts een pion was of daadwerkelijk meehielp is nog steeds vaag. Fourninet overleed in 2021 in de gevangenis.
De serie L'Affaire Fourniret: Dans la tete de Monique Olivier onderzoekt de rol van Olivier. En die staat op 2 maart op Netflix.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4