TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Franse seriemoordenaar Michel Fourninet ontvoerde, verkrachtte en vermoordde tussen 1987 en 2001 zeker zeven vrouwen tussen 12 en 22 jaar oud. Voor die zeven moorden kreeg hij in 2008 levenslang. Tien jaar later kwam nog een levenslange gevangenisstraf bij voor de moord op Farida Hammiche (30), de vrouw van een vroegere medegevangene.
Hij werd gepakt omdat een van zijn slachtoffers, een dertienjarig meisje, in 2003 wist te ontsnappen. Waarschijnlijk heeft Fourninet veel meer slachtoffers gemaakt, maar hoeveel het er zijn, is nooit duidelijk geworden. De echtgenote van Fourniret, Monique Olivier, kreeg ook levenslang omdat ze medeplichtig zou zijn. Maar of ze slechts een pion was of daadwerkelijk meehielp is nog steeds vaag. Fourninet overleed in 2021 in de gevangenis.
De serie L'Affaire Fourniret: Dans la tete de Monique Olivier onderzoekt de rol van Olivier. En die staat op 2 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4