TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Franse seriemoordenaar Michel Fourninet ontvoerde, verkrachtte en vermoordde tussen 1987 en 2001 zeker zeven vrouwen tussen 12 en 22 jaar oud. Voor die zeven moorden kreeg hij in 2008 levenslang. Tien jaar later kwam nog een levenslange gevangenisstraf bij voor de moord op Farida Hammiche (30), de vrouw van een vroegere medegevangene.
Hij werd gepakt omdat een van zijn slachtoffers, een dertienjarig meisje, in 2003 wist te ontsnappen. Waarschijnlijk heeft Fourninet veel meer slachtoffers gemaakt, maar hoeveel het er zijn, is nooit duidelijk geworden. De echtgenote van Fourniret, Monique Olivier, kreeg ook levenslang omdat ze medeplichtig zou zijn. Maar of ze slechts een pion was of daadwerkelijk meehielp is nog steeds vaag. Fourninet overleed in 2021 in de gevangenis.
De serie L'Affaire Fourniret: Dans la tete de Monique Olivier onderzoekt de rol van Olivier. En die staat op 2 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen