TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen en Maud & Babs heeft Omroep MAX met Tweede Hans opnieuw een populaire serie waarin oudere mensen centraal staan. In de Volkskrant noemt hoofdrolspeler Stefan de Walle de serie een ‘tragikomedie’. “Het is net als het gewone leven. Dat is ook niet altijd lachen, gieren, brullen. Maar het is evenmin alleen maar ellende.”
De aflevering van deze week begint wel vrij ellendig, want de sponsor van het koor trekt zich op het laatste moment terug. Ook de vervanger voor koorlid Bob valt niet heel erg goed bij de andere leden. Ondertussen heeft Hans thuis ook de nodige kopzorgen. Zijn vrouw Marleen (Jacqueline Blom) vindt dat hij te veel met het koor bezig is, en dan vooral met dirigent Femke (Angela Groothuizen).
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar