TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen en Maud & Babs heeft Omroep MAX met Tweede Hans opnieuw een populaire serie waarin oudere mensen centraal staan. In de Volkskrant noemt hoofdrolspeler Stefan de Walle de serie een ‘tragikomedie’. “Het is net als het gewone leven. Dat is ook niet altijd lachen, gieren, brullen. Maar het is evenmin alleen maar ellende.”
De aflevering van deze week begint wel vrij ellendig, want de sponsor van het koor trekt zich op het laatste moment terug. Ook de vervanger voor koorlid Bob valt niet heel erg goed bij de andere leden. Ondertussen heeft Hans thuis ook de nodige kopzorgen. Zijn vrouw Marleen (Jacqueline Blom) vindt dat hij te veel met het koor bezig is, en dan vooral met dirigent Femke (Angela Groothuizen).
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'