TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na Het Geheime Dagboek van Hendrik Groen en Maud & Babs heeft Omroep MAX met Tweede Hans opnieuw een populaire serie waarin oudere mensen centraal staan. In de Volkskrant noemt hoofdrolspeler Stefan de Walle de serie een ‘tragikomedie’. “Het is net als het gewone leven. Dat is ook niet altijd lachen, gieren, brullen. Maar het is evenmin alleen maar ellende.”
De aflevering van deze week begint wel vrij ellendig, want de sponsor van het koor trekt zich op het laatste moment terug. Ook de vervanger voor koorlid Bob valt niet heel erg goed bij de andere leden. Ondertussen heeft Hans thuis ook de nodige kopzorgen. Zijn vrouw Marleen (Jacqueline Blom) vindt dat hij te veel met het koor bezig is, en dan vooral met dirigent Femke (Angela Groothuizen).
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie