TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het was vorig jaar de populairste Netflixserie in Nederland. Nu maakt misdaadserie Undercover zijn opwachting op de reguliere tv. Seizoen 1 van de Nederlands-Vlaamse productie draait om de Brabantse drugsbaas Ferry Bouman, een rol van Frank Lammers.
Hij zwaait de scepter over een van 's werelds grootste xtc-netwerken. Wie hem tegenwerkt, zal wat beleven. Toch durven agenten Bob (Tom Waes) en Kim (Anna Drijver) het aan om undercover te gaan en vriendschap te sluiten met de crimineel en zijn nietsvermoedende vriendin Daniëlle (Elise Schaap). Hoe ze met hen in contact kunnen komen, is niet moeilijk te verzinnen. Ferry en Daniëlle spenderen hun vrije tijd graag op de gemoedelijke camping Zonnedauw. Laat Anna en Bob daar nu ook een plek hebben bemachtigd.
Wie klaar is met het eerste seizoen kan in een ruk door naar het volgende. Netflix heeft in september het vervolg van de spannende serie online gezet. En er zijn nog meer verhalen rondom de personages, zo bleek afgelopen maand. Frank Lammers maakte in oktober bekend dat de opnames voor de derde reeks zijn begonnen. Voor de liefhebber heeft Undercover nog meer goed nieuws: een film die veertien jaar terug in de tijd gaat. Hierin zal Lammers in de huid kruipen van de jongere Ferry die in 2006 nog geen leven als drugsbaas leidt. Sterker nog, op dat moment werkt hij zelf voor een machtige hasjbaron.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten