TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het lichaam van een vrouw spoelt aan op de rivieroever in de laatste Vera-aflevering van het elfde seizoen. Deze Anne-Marie Richards is gekleed alsof ze een avondje uit heeft gehad, maar haar schoenen ontbreken.
Rechercheur Vera (Brenda Blethyn) en rechterhand Aiden (Kenny Doughty) sporen haar nabestaanden op, onder wie een vriendin en twee dochters, om een beeld te krijgen van Richards. Waar ze bij een geliefd was, zou een ander het juist op haar gemunt kunnen hebben.
Vera-vertolker Blethyn mag dan al 76 jaar zijn, ze gaat onvermoeibaar door met de Britse politieserie. Dit jaar rondden zij en de rest van de cast de opnames van het twaalfde seizoen af. Deze reeks is in 2023 te zien op de Britse tv en uiteraard op een later moment in Nederland.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij