TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als het aan televisiekijkend Nederland ligt dan komt er hoe dan ook een vervolg op de nieuwe Nederlandse dramaserie Zussen. De afgelopen weken werd er door zo'n miljoen kijkers per aflevering van de serie genoten.
Maar volgens Omroep MAX-baas Jan Slagter is een tweede seizoen nog zo zeker niet.
In MAX Magazine laat de omroepbaas zich uit over de mogelijke bezuinigingen door het nieuwe kabinet. "In het akkoord op hoofdlijnen staat dat de NPO 100 miljoen euro moet bezuinigen." Daar is hij het niet volledig mee oneens. "Op zich kan ik me wel vinden in bezuinigingen. De NPO geeft veel geld uit aan dure consultants en marketingmanagers, allemaal zaken die niet direct te maken hebben met de programmering." Daarnaast kan er volgens Slagter ook wel wat minder geld naar de dure sportrechten.
Lees ook: Actrice Joy Delima uit hitserie Zussen blikt terug op het seizoen
De bezuinigingen betekenen ook dat mensen op den duur misschien wel hun favoriete tv-programma of serie moeten gaan missen. Over dit soort zaken wordt bij de omroepen al gesproken, zo ook bij Omroep MAX. "Er zijn nu al discussies over zeer succesvolle series als Maud & Babs en Zussen." Toch laat Slagter deze kijkcijferparels niet zomaar van hem afpakken. "Als het echt nodig is, gaan we echt wel op de trom slaan en protestacties organiseren. We laten ons niet naar de slachtbank leiden."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'