TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met name de opnames van aflevering 'Ciao' zal de acteur niet snel meer vergeten. "Daar ben ik invalide geraakt", blikt hij terug in de Flikken Maastricht-podcast.
Lees ook: In Flikken de Podcast hoor je alle geheimen over de serie
In die desbetreffende aflevering uit het achtste seizoen achtervolgt Victors personage Wolfs ex-commando Gabriel door huizen en over daken. Een gevaarlijke bezigheid, zo blijkt. "Bij de achtervolging van dak naar dak hadden we een sprongetje bedacht van het ene dak naar het andere dak over een klein straatje. We hingen keurig aan een tuigje, maar het was dan ook de bedoeling dat ik het niet zou redden", schetst Victor Reinier de situatie.
Toch konden al die voorzorgsmaatregelen niet voorkomen dat het mis ging. "Ik nam mijn sprongetje en toen dacht ik dat ik te hoog uitkwam. Ik zei dus al: 'laten we het nog een keer doen'. Daar ging het mis", blikt Victor Reinier terug. "Blijkbaar zag het er wel goed uit en heeft niemand ingegrepen en gezegd: van Victor, weet je het zeker?"
Bij de nieuwe sprong kwam hij opeens veel te laag uit, en dat heeft hij geweten. "Ik kwam zo laag uit dat ik ineens een hele harde zwiep van een touw kreeg, waardoor ik juist nog hoger uitkwam. Hierdoor kon ik mijn armen niet meer gebruiken om mij tegen te houden tegen de muur en alleen maar mijn voet uitsteken. Toen scheurde mijn achillespees compleet af."
Echter: The show must go on, dus uiteindelijk maakte hij zowel de opnames van deze aflevering als de resterende af in het gips. "Ik hing dus boven de werkende papierversnipperaar in het gips."
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench
21:56Moeder Mo neust in kast van zoon Mike en Denise in De Hanslers, kijkers reageren verbolgen