TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Videoland had al een hele rits nieuwe series aangekondigd en daar komt er weer een bij. Er komt namelijk een dramaserie over het leven van voetbalicoon Marco van Basten.
In 2019 kwam zijn biografie Basta uit, maar nu gaat Videoland dit allemaal verfilmen.
In het boek wordt het levensverhaal van Marco van Basten geschetst met alle diepte- en hoogtepunten. Onder andere zijn jeugd en de relatie met zijn ouders komen aan bod, maar ook het EK ’88 en zijn financiële tegenslagen. Genoeg materiaal in ieder geval om een complete serie mee te vullen.
Marco kan zelf niet wachten op het eindresultaat. “Ik ben er heel erg nieuwsgierig naar en ik kijk ernaar uit. Ik ben erg benieuwd naar het eindresultaat," laat hij weten in de Videoland promovideo.
Wie de hoofdrol gaat vertolken is helaas nog niet bekend. Wel moeten we nog even geduld hebben voor we het eindresultaat kunnen zien. Basta komt namelijk pas in 2025 uit.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen