TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Millstreet en Videoland bevestigen de spin-off in een persbericht waarin ze ook aankondigen dat acteurs uit Máxima de overstap maken naar de nieuwe serie.
Dit betekent dat Claire Bender voorlopig nog wel even door mag met haar rol als Mabel Wisse-Smit. Ook Bram Suijker is verzekerd van werk in de rol van prins Friso. Wie Margarita en haar echtgenoot Edwin de Roy van Zuijdewijn gaan spelen wordt later bekend gemaakt.
De nieuwe serie begint in 1999, in dat jaar leerden Mabel en Margarita hun toekomstige echtgenoten kennen. De producent vertelt: "Wat ze niet weten, is dat ze de komende jaren als koppel steeds verder verstrikt raken in het web van de monarchie én het machtsspel dat zich daar achter gesloten deuren afspeelt."
Millstreet en Videoland besloten de spin-off te maken omdat ze bij de productie van Máxima tot de conclusie kwamen dat er nog zoveel meer te vertellen viel. Andere spin-offs worden daarom niet uitgesloten. Er is ook al interesse in het buitenland voor Mabel & Margarita, daar wordt de serie verkocht als The other royals.
Wanneer Mabel & Margarita te zien is, is nog niet bekend
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP