TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat wordt lachen, gieren en meeleven tijdens diverse spannende avonturen.
De politieserie Smeris volgt de belevenissen van de eigenzinnige rechercheurs Theo Kamp (Jeroen van Koningsbrugge) en Willem Niessen (Dennis van der Ven), een onmogelijk duo dat eigenlijk niet meer van elkaar had kunnen verschillen. Theo is namelijk een van de beste, maar ook meest onstuimige rechercheur moordzaken van Tilburg, terwijl Willem de meest correcte rechercheur van het korps is. Als deze twee na een misstap van Theo verplicht moeten samenwerken, is de vraag hoelang dat eigenlijk goed kan gaan.
Het is echter goed mogelijk dat deze bovenstaande informatie je niets nieuws vertelt. De reeks werd van 2014 tot 2020 uitgezonden bij BNNVARA op NPO1 en heeft zelfs vijf seizoenen gehad. Al de seizoenen, die in totaal 43 afleveringen tellen, zijn dus binnenkort ook te zien voor alle Videoland-abonnees.
Nu is de grote vraag: wanneer zijn al die afleveringen te zien op Videoland? Je agenda kan erbij gepakt worden, want de streamingdienst onthult dat op 4 november 2023 alle afleveringen in één keer gedropt zullen worden. Dat wordt bingewatchen!
Wist je ook dat Jeroen van Koningsbrugge momenteel in een andere serie te zien is? Lees hier alles over Eén Grote Familie.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
