TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De koek is na zeven series bijna op voor Oogappels en dat laat regisseur Will Koopman niet onberoerd. In gesprek met Shownieuws vertelt ze hoe emotioneel het maakproces was.
Koopman geeft toe dat ze haar tranen geregeld niet in bedwang had toen ze de laatste afleveringen in de montage voorbij zag komen: "Het is ook een beetje weemoed natuurlijk, want het is echt klaar, maar het is ook echt mooi."
Volgens Koopman, die vandaag 69 wordt, was het einde van de serie al jarenlang een vaste stip aan de horizon. Het besluit te stoppen werd al genomen nadat de makers groen licht hadden gekregen voor het vijfde, zesde én zevende seizoen.
Door de successerie af te ronden heeft het team nu tijd voor nieuwe projecten en verhalen. De regisseuse kijkt ondanks de emoties tevreden terug: "We hebben dingen verteld en willen ook niet in de herhaling vallen, dat is tot nu toe ook niet gebeurd."
Oogappels is iedere woensdag te zien rond 20:35 uur op NPO 1.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen