TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hendrik Jan Bökkers is vooral bekend als frontman van de Sallandse band Bökkers en deelnemer aan Beste Zangers in 2021, maar de Sallander gaat nu ook als acteur door het leven. Hij kruipt in Woeste Grond namelijk in de huid van Dinant Ottink, een rol die hem direct aansprak en waar hij overeenkomsten met zichzelf in ziet.
In het radioprogramma Kunststof vertelt Bökkers daarover. "Net als ik mijdt hij conflicten. Dat zit een beetje in de Nedersaksische cultuur." Ook laat hij weten hoe leuk hij de locatie van de serie vindt.
"Veel series spelen zich af in het westen van Nederland, deze eindelijk in het oosten. Dat vond ik echt tof." En hij is blij dat er dialogen in de serie in het Nedersaksisch zijn, een taal die hem na aan het hart ligt.
Deze aflevering van Woeste Grond is op dinsdag 14 januari 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special