TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hendrik Jan Bökkers is vooral bekend als frontman van de Sallandse band Bökkers en deelnemer aan Beste Zangers in 2021, maar de Sallander gaat nu ook als acteur door het leven. Hij kruipt in Woeste Grond namelijk in de huid van Dinant Ottink, een rol die hem direct aansprak en waar hij overeenkomsten met zichzelf in ziet.
In het radioprogramma Kunststof vertelt Bökkers daarover. "Net als ik mijdt hij conflicten. Dat zit een beetje in de Nedersaksische cultuur." Ook laat hij weten hoe leuk hij de locatie van de serie vindt.
"Veel series spelen zich af in het westen van Nederland, deze eindelijk in het oosten. Dat vond ik echt tof." En hij is blij dat er dialogen in de serie in het Nedersaksisch zijn, een taal die hem na aan het hart ligt.
Deze aflevering van Woeste Grond is op dinsdag 14 januari 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch