TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hendrik Jan Bökkers is vooral bekend als frontman van de Sallandse band Bökkers en deelnemer aan Beste Zangers in 2021, maar de Sallander gaat nu ook als acteur door het leven. Hij kruipt in Woeste Grond namelijk in de huid van Dinant Ottink, een rol die hem direct aansprak en waar hij overeenkomsten met zichzelf in ziet.
In het radioprogramma Kunststof vertelt Bökkers daarover. "Net als ik mijdt hij conflicten. Dat zit een beetje in de Nedersaksische cultuur." Ook laat hij weten hoe leuk hij de locatie van de serie vindt.
"Veel series spelen zich af in het westen van Nederland, deze eindelijk in het oosten. Dat vond ik echt tof." En hij is blij dat er dialogen in de serie in het Nedersaksisch zijn, een taal die hem na aan het hart ligt.
Deze aflevering van Woeste Grond is op dinsdag 14 januari 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt