TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hendrik Jan Bökkers is vooral bekend als frontman van de Sallandse band Bökkers en deelnemer aan Beste Zangers in 2021, maar de Sallander gaat nu ook als acteur door het leven. Hij kruipt in Woeste Grond namelijk in de huid van Dinant Ottink, een rol die hem direct aansprak en waar hij overeenkomsten met zichzelf in ziet.
In het radioprogramma Kunststof vertelt Bökkers daarover. "Net als ik mijdt hij conflicten. Dat zit een beetje in de Nedersaksische cultuur." Ook laat hij weten hoe leuk hij de locatie van de serie vindt.
"Veel series spelen zich af in het westen van Nederland, deze eindelijk in het oosten. Dat vond ik echt tof." En hij is blij dat er dialogen in de serie in het Nedersaksisch zijn, een taal die hem na aan het hart ligt.
Deze aflevering van Woeste Grond is op dinsdag 14 januari 2025 om 19:25 uur te zien op NPO 1.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'