TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van dat soort cijfers kunnen veel tv-makers enkel dromen. Wauw!
Het nieuwe seizoen, dat sinds afgelopen woensdag online staat, is namelijk binnen een week al 2 miljoen keer gestreamd via NPO Start, NPO Start Plus en NLZiet. En dat is voor het eerst: volgens de NPO is geen enkele serie ooit zoveel bekeken in zo'n korte tijd.
Nu rest bij veel kijkers vast de vraag: wat staat er in aflevering twee op de planning? Aanstaande woensdag is te zien hoe Dina en Tim zich al een tijdje storen aan het afwezige en onaangename gedrag van hun zoon Max. Als die eindelijk opbiecht wat hem dwarszit, maakt hun ergernis plaats voor grote ongerustheid. Ondertussen werkt Carola zich een slag in de rondte en moet Danny kiezen wat hij wil gaan studeren.
Benieuwd? Oogappels is zowel te streamen als iedere woensdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten