TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In seizoen vijf van Flikken Rotterdam draaide alles om corruptiedrama bij een fabrikant van een medicijn tegen corona. In de zesde reeks gooien de schrijvers van de politieserie het over een andere boeg.
Als rode draad is ditmaal gekozen voor ondermijning van de maatschappij door de onderwereld. Steeds vaker gebruiken criminelen hun geld en macht om invloed uit te oefenen op burgers en instanties. Door deze vorm van ondermijning lijken ze boven de wet te staan. Het politieteam komt recht tegenover een voor de buitenwereld hardwerkende familie te staan die schatrijk zijn geworden door drugshandel.
Naast informatie zijn er ook wat spannende eerste beelden gedeeld. In een teaser trailer van welgeteld één minuut passeren alvast wat hoogtepunten de revue die trouwe kijkers nog meer doen uitkijken naar de start van Flikken Rotterdam op vrijdag 26 augustus om 20.30 uur op NPO 1.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los