TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Davina Michelle en actrice Thekla Reuten voeren een bijzondere, op water geïnspireerde act op tijdens het Eurovisie Songfestival. De act heet The power of water en het Nederlandse water en de kracht ervan zullen centraal staan.
Breakdancer Redouan Ait Chitt opent samen met zangeres Eefje de Visser de tweede halve finale. Samen combineren ze dans en zang. Redo vertelt met zijn dansact onder andere zijn levensverhaal en hoopt daarmee anderen te inspireren. De danser wordt daarbij muzikaal ondersteund door Eefje de Visser.
Daarnaast vindt op deze dag een bijzonder optreden plaats van klassiek balletdanser Ahmad Joudeh en BMX-er Dez Maarsen.
Jong dj-talent Pieter Gabriel werkt samen met Eric van Tijn, Musical Director, aan een spectaculair muziekstuk dat hij tijdens de opening van de grote finale laat horen. De finalisten worden dan welkom geheten in Rotterdam Ahoy op deze muziek.
Daarnaast is er een zestal legendarische oud-winnaars dat tijdens deze 65e editie van het liedjesfestijn opnieuw de spotlight krijgt. Lenny Kuhr (1969), Teach-In (met Getty Kaspers, 1975), Sandra Kim (1986), Helena Paparizou (2005), Lordi (2006) en Måns Zelmerlöw (2015).
Ook Afrojack, één van de populairste DJ’s van de wereld, komt voorbij. Samen met Glennis Grace en Wulf en begeleid door een jong, klassiek orkest geeft Afrojack een exclusief optreden in Rotterdam.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze