TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een verhaal van De Telegraaf hierover is inmiddels bevestigd door RTL. "Anouk gaat zeker te zien zijn. Wel zijn we met haar aan het onderzoeken hoe ze op een voor haar fijne manier invulling kan geven aan het coachschap", zo tekende RTL Boulevard op uit de mond van een RTL-woordvoerder.
Volgens het management van Anouk en RTL lopen de gesprekken over eventuele extra maatregelen 'prettig'. Er zou zelfs worden overwogen om Anouk in een glazen cabine in de studio te laten zitten.
RTL kijkt dus momenteel naar de opties om aan de wensen van Anouk te kunnen voldoen. Het is overigens niet zo dat The Voice het enige RTL-programma is waarbij rekening wordt gehouden met het virus. "Bij de meeste programma’s betekent dat minder publiek en dat in principe alleen personen uit hetzelfde huishouden naast elkaar mogen zitten. Dit geldt ook voor The Voice."
De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'
11:53So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?