TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een verhaal van De Telegraaf hierover is inmiddels bevestigd door RTL. "Anouk gaat zeker te zien zijn. Wel zijn we met haar aan het onderzoeken hoe ze op een voor haar fijne manier invulling kan geven aan het coachschap", zo tekende RTL Boulevard op uit de mond van een RTL-woordvoerder.
Volgens het management van Anouk en RTL lopen de gesprekken over eventuele extra maatregelen 'prettig'. Er zou zelfs worden overwogen om Anouk in een glazen cabine in de studio te laten zitten.
RTL kijkt dus momenteel naar de opties om aan de wensen van Anouk te kunnen voldoen. Het is overigens niet zo dat The Voice het enige RTL-programma is waarbij rekening wordt gehouden met het virus. "Bij de meeste programma’s betekent dat minder publiek en dat in principe alleen personen uit hetzelfde huishouden naast elkaar mogen zitten. Dit geldt ook voor The Voice."
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows