TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van The voice of Holland is Anouk met behulp van een scherm te zien op haar stoel. De coach heeft zwaar astma en durft niet het risico te lopen dat ze corona krijgt.
Om de uitzending bij te wonen, kijkt Anouk mee vanaf een plek net buiten de studio. Op deze manier kan ze alsnog haar ongezouten mening geven aan de kandidaten - en coaches - van The voice of Holland.
In de eerste beelden vertelt Anouk waarom ze van een afstandje meekijkt. "Ik heb zwaar astma en als ik dat virus er bovenop zou krijgen, dan kan ik dat zingen wel op mijn buik schrijven", zegt ze.
Om die reden moeten de andere coaches met haar communiceren via een LCD-scherm. Ali B vindt dit eigenlijk wel relaxt. "Als Anouk ‘haar’ momenten heeft, is het wel fijn dat ze een scherm is!" aldus de coach. Dat is al snel te merken, want de nieuwe coach Jan Smit moet het meteen ontgelden: 'Hou je bek, Jan!'
The voice of Hollandis vanaf vrijdag 20 november te zien bij RTL4.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten