TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met Veronica vertelt Erica dat haar driejarige kleindochter noodgedwongen grotendeels uit het nieuwe seizoen is geknipt.
Er heersen strenge regels in Nederland rond het opvoeren van kinderen in televisieprogramma's. De Meilandjes namen de jongste telg overal mee naar toe, maar na vijf seizoenen trekt de arbeidsinspectie aan de bel. Het gekoketteer met Claire gaat lijken op kinderarbeid en dat is behoorlijk strafbaar.
Volgens Erica mag Claire maximaal vijf keer per jaar in beeld komen. Dit betekent dat ze tijdens opnames weg moet: "Als wij nu aan het draaien zijn en Claire zit ergens waar wij moeten zijn, dan moet zij uit beeld: Kom maar meid, ga hier maar even achter de iPad – wat ze helemaal niet wil."
De Meilandjes vinden de regel onzinnig: Claire is wat hen betreft helemaal niet aan het werk als ze gewoon thuis zit. Ze hebben dan ook een advocaat ingeschakeld: "De producent is met een advocaat bezig om te kijken of we er iets tegen kunnen doen, want het is niet werkbaar. De eerste drie afleveringen is ze waarschijnlijk nog wel te zien, maar ja, daarna kwamen er twee dames van de inspectie…"
Chateau Meiland is vanaf maandag 1 maart te zien om 20.30 uur op SBS 6.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?