TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met Veronica vertelt Erica dat haar driejarige kleindochter noodgedwongen grotendeels uit het nieuwe seizoen is geknipt.
Er heersen strenge regels in Nederland rond het opvoeren van kinderen in televisieprogramma's. De Meilandjes namen de jongste telg overal mee naar toe, maar na vijf seizoenen trekt de arbeidsinspectie aan de bel. Het gekoketteer met Claire gaat lijken op kinderarbeid en dat is behoorlijk strafbaar.
Volgens Erica mag Claire maximaal vijf keer per jaar in beeld komen. Dit betekent dat ze tijdens opnames weg moet: "Als wij nu aan het draaien zijn en Claire zit ergens waar wij moeten zijn, dan moet zij uit beeld: Kom maar meid, ga hier maar even achter de iPad – wat ze helemaal niet wil."
De Meilandjes vinden de regel onzinnig: Claire is wat hen betreft helemaal niet aan het werk als ze gewoon thuis zit. Ze hebben dan ook een advocaat ingeschakeld: "De producent is met een advocaat bezig om te kijken of we er iets tegen kunnen doen, want het is niet werkbaar. De eerste drie afleveringen is ze waarschijnlijk nog wel te zien, maar ja, daarna kwamen er twee dames van de inspectie…"
Chateau Meiland is vanaf maandag 1 maart te zien om 20.30 uur op SBS 6.
Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien
09:31Beste Zangers krijgt in ieder geval nog drie seizoenen
09:15De TV van gisteren: 1,3 miljoen kijkers zwaaien de Olympische Winterspelen 2026 uit met de sluitingsceremonie