TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met Veronica vertelt Erica dat haar driejarige kleindochter noodgedwongen grotendeels uit het nieuwe seizoen is geknipt.
Er heersen strenge regels in Nederland rond het opvoeren van kinderen in televisieprogramma's. De Meilandjes namen de jongste telg overal mee naar toe, maar na vijf seizoenen trekt de arbeidsinspectie aan de bel. Het gekoketteer met Claire gaat lijken op kinderarbeid en dat is behoorlijk strafbaar.
Volgens Erica mag Claire maximaal vijf keer per jaar in beeld komen. Dit betekent dat ze tijdens opnames weg moet: "Als wij nu aan het draaien zijn en Claire zit ergens waar wij moeten zijn, dan moet zij uit beeld: Kom maar meid, ga hier maar even achter de iPad – wat ze helemaal niet wil."
De Meilandjes vinden de regel onzinnig: Claire is wat hen betreft helemaal niet aan het werk als ze gewoon thuis zit. Ze hebben dan ook een advocaat ingeschakeld: "De producent is met een advocaat bezig om te kijken of we er iets tegen kunnen doen, want het is niet werkbaar. De eerste drie afleveringen is ze waarschijnlijk nog wel te zien, maar ja, daarna kwamen er twee dames van de inspectie…"
Chateau Meiland is vanaf maandag 1 maart te zien om 20.30 uur op SBS 6.
Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'