TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de liefste wens van Ayoub om een eigen boerenbedrijf te runnen en in het nog naamloze programma zien we hoe hij die droom werkelijkheid probeert te maken.
De Amsterdammer doet al sinds zijn 14de ervaring op bij verschillende melkveehouders. Hij vindt vooral het gevoel van vrijheid heerlijk. Aan NH-Nieuws vertelde hij: "Ik sta om half vijf op, melk de koeien, voer de kalveren. Mijn vrienden uit Oost dachten eerst dat ik gek was, maar komen hier nu langs voor de rust".
Peter Kuipers, directievoorzitter KRO-NCRV legt uit waarom de omroep Ayoub wil volgen: “De gedrevenheid en het enthousiasme van Ayoub zijn aanstekelijk. In een tijd waarin boeren het zwaar hebben, is het belangrijk om te laten zien dat deze jonge vent, zonder agrarische achtergrond, niets liever wil dan letterlijk met zijn poten in de klei staan.”
Het programma met Ayoub is dit najaar te zien op NPO 3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws