TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is de liefste wens van Ayoub om een eigen boerenbedrijf te runnen en in het nog naamloze programma zien we hoe hij die droom werkelijkheid probeert te maken.
De Amsterdammer doet al sinds zijn 14de ervaring op bij verschillende melkveehouders. Hij vindt vooral het gevoel van vrijheid heerlijk. Aan NH-Nieuws vertelde hij: "Ik sta om half vijf op, melk de koeien, voer de kalveren. Mijn vrienden uit Oost dachten eerst dat ik gek was, maar komen hier nu langs voor de rust".
Peter Kuipers, directievoorzitter KRO-NCRV legt uit waarom de omroep Ayoub wil volgen: “De gedrevenheid en het enthousiasme van Ayoub zijn aanstekelijk. In een tijd waarin boeren het zwaar hebben, is het belangrijk om te laten zien dat deze jonge vent, zonder agrarische achtergrond, niets liever wil dan letterlijk met zijn poten in de klei staan.”
Het programma met Ayoub is dit najaar te zien op NPO 3.
Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf
09:12Bekijk de samenvatting van de WK Finale tussen Spanje en Argentinië
08:12Kijk hier de Halftime Show van de WK-finale terug
06:47Vanavond op TV: After the flood, De bondgenoten, The Hangover