TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 29-jarige Bibi is al enige tijd, vooral sinds ze het programma It takes two met Waylon aan haar zijde won, bezig met het schrijven van liedjes. “De laatste maanden ben ik erachter gekomen dat mijn grote droom maar blijft terugkomen in mijn hoofd: het schrijven en coproduceren van mijn eigen songs", schrijft Bibi in een bericht op haar Instagram.
Bibi hoopt dat haar fans de nieuw ingeslagen weg kunnen waarderen. "Ik hoop op begrip en dat ik jullie straks kan belonen voor jullie geduld met heel veel mooie en persoonlijke creativiteit."
Bibi werd bekend door haar deelname aan Oh oh Cherso. In 2017 won ze It takes two, waarna ze een relatie kreeg met Waylon. Samen hebben ze dochter Teddy.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los