TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 29-jarige Bibi is al enige tijd, vooral sinds ze het programma It takes two met Waylon aan haar zijde won, bezig met het schrijven van liedjes. “De laatste maanden ben ik erachter gekomen dat mijn grote droom maar blijft terugkomen in mijn hoofd: het schrijven en coproduceren van mijn eigen songs", schrijft Bibi in een bericht op haar Instagram.
Bibi hoopt dat haar fans de nieuw ingeslagen weg kunnen waarderen. "Ik hoop op begrip en dat ik jullie straks kan belonen voor jullie geduld met heel veel mooie en persoonlijke creativiteit."
Bibi werd bekend door haar deelname aan Oh oh Cherso. In 2017 won ze It takes two, waarna ze een relatie kreeg met Waylon. Samen hebben ze dochter Teddy.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'