TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 29-jarige Bibi is al enige tijd, vooral sinds ze het programma It takes two met Waylon aan haar zijde won, bezig met het schrijven van liedjes. “De laatste maanden ben ik erachter gekomen dat mijn grote droom maar blijft terugkomen in mijn hoofd: het schrijven en coproduceren van mijn eigen songs", schrijft Bibi in een bericht op haar Instagram.
Bibi hoopt dat haar fans de nieuw ingeslagen weg kunnen waarderen. "Ik hoop op begrip en dat ik jullie straks kan belonen voor jullie geduld met heel veel mooie en persoonlijke creativiteit."
Bibi werd bekend door haar deelname aan Oh oh Cherso. In 2017 won ze It takes two, waarna ze een relatie kreeg met Waylon. Samen hebben ze dochter Teddy.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen