TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bibian maakt het heuglijke nieuws bekend via De Telegraaf.
Bibian verloor vorig jaar maart na een operatie grotendeels het gevoel in haar benen, waardoor ze in een rolstoel terechtkwam. Destijds konden de neurologen de verlamming niet verklaren, maar ze spraken de hoop uit dat de zenuwen zich zouden herstellen. Daarna kreeg de topsporter nog meer ongunstig medisch nieuws.
Na een jaar revalideren, onder meer in het zwembad en op de fiets, heeft Bibian voldoende gevoel in haar benen terug om daadwerkelijk te kunnen lopen. Van enkele stapjes in het bad tot rondjes in huis met de rollator: "Dit zijn de eerste passen die ik na een jaar zelf kan zetten. Het is gelukkig weer positief nieuws en voelt als een overwinning. Ik blijf oefenen, want mijn doel is om weer te kunnen lopen."
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban