TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kijkcijfers van het Gouden Televizier-Ring zijn sinds dit decennium behoorlijk hoog. In 2006 keken er nog 1,1 miljoen mensen naar, in 2007 waren dat er al 1,3 miljoen en de editie van 2008 met dé grap van Chantal Janzen over Fatima Moreira de Melo trok 1,6 miljoen kijkers.
Een jaar later gingen de kijkcijfers voor het eerst over de twee miljoen heen. In 2009 kwam het tv-gala uit op 2,1 miljoen kijkers en in de jaren 2010 tot en met 2013, toen er moest worden geconcurreerd met The Voice of Holland, keken er gemiddeld zo’n 1,8 miljoen mensen.
Het Televizier-gala verhuisde in 2014 van de vrijdag- naar de donderdagavond en dat had effect op de kijkcijfers: er keken bijna 2,3 miljoen mensen. In 2015 keken er ruim 2,2 miljoen liefhebbers. In 2016 werd het record aangescherpt naar 2,4 miljoen kijkers. In 2017 stemden bijna 2,1 miljoen op het gala af en vorig jaar deden ruim 2,2 miljoen kijkers dat. De show van woensdagavond, waarin Chateau Meiland de felbegeerde Ring kreeg, trok dus 2,5 miljoen kijkers. Wat zijn we trots!
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro