TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Boer zoekt vrouw-familie is sinds gisteravond weer een stukje groter geworden. Boer Leo en zijn Eline zijn namelijk blijde ouders geworden van zoon Syb. Het is het vierde kindje voor het stel.
De kleine Syb is gisteravond geboren en doet het volgens de ouders fantastisch. Dit laten zij weten op de site van Boer zoekt vrouw. Dat het een jongetje zou worden wist het koppel niet: ‘Het was een grote verrassing, maar Eline had al een sterk voorgevoel dat het weer een jongen zou zijn.’ Het echtpaar kreeg al eerder drie jongens: Ties (3), Guus (2) en Jelle van 1.
Boer Leo deed mee in het seizoen 2014/2015, waar hij helaas via het programma niet de liefde vond. Gelukkig liep hij later Eline tegen het lijf. Ze stapten in 2017 in het huwelijksbootje.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'