TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bevestigde de aanstelling van Britt en Leo in het spelprogramma van Jan Versteegh aan Shownieuws.
Iedere week nemen Leo en Britt het tegen elkaar op vanachter hun desks die verdacht veel op een wereldbol lijken. Dat is niet zonder reden: ze spelen samen met een BN'er voor en met een kandidaat die graag een grote reis wil maken. Ieder goed antwoord levert kilometers op. De uiteindelijke winnaar kan zo gratis en voor niets zijn of haar droomreis maken.
Vanwege de wereldwijde corona pandemie en de huidige lockdowns moeten kandidaten wel even geduld hebben: het vliegverkeer ligt immers grotendeels plat en weinig mensen gaan voor hun lol op reis. Maar wat in het vat zit verzuurt niet: SBS belooft deelnemers dat alle gewonnen kilometers gewoon geldig blijven.
Iedereen is van de wereld is vanaf vrijdag 1 januari elke vrijdag te zien om 21.30 uur bij SBS 6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers