TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Game of Thrones lijkt dit jaar extra te worden beloond door de Television Academy nu het na 8 seizoenen is gestopt: de serie is maar liefst 32 keer genomineerd.
Behalve Carice maken onder meer haar collega's uit de HBO-het Kit Harington (Jon Snow) en Emilia Clarke (Danaerys Targaryen) kans op een Emmy, zij het voor de Beste mannelijke en vrouwelijke hoofdrol in een dramaserie. De serie zelf is genomineerd als Beste dramaserie.
In haar categorie neemt Carice het op tegen Laverne Cox (Sophia in Orange is the new black), Jessica Lange (Constance in American Horror Story), Cicely Tyson (Ophelia in How to get away with murder), Cherry Jones (Holly in The Handmaid's Tale), Philysia Rashad (Carol in This is us).
Hoewel er in principe weinig te lachen valt met het personage van Carice in Game of Thrones, deed Carice als Melisandre mee aan een hilarische sketch van haar vriend Seth Meyers:
De Emmy Awards worden op maandag 23 september 2019 uitgereikt.
Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht