TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieve collega’s,
Wat een prachtige avond, kijkcijfers, opening en speeches. De uitreiking van de 54e Gouden Televizier-Ring was zowel in de zaal als op de buis om te smullen.
“Geacht publiek”, galmt het voor aanvang door de speakers. “Het gala is live en u komt tijdens het gala in beeld.” En toch beste collega’s, zie je tijdens de show vele zure, ongeïnteresseerde blikken. Bij de Oscar-uitreiking zal dat een Meryl Streep niet overkomen wanneer een collega van haar wint. Daar zal natuurlijk ook best afgunst zijn, maar die verzuring laten de Hollywoodsterren gewoon even thuis. Niet dat het de avond minder leuk maakt om te kijken. Maar, lieve collega, zet jezelf even opzij en steun je collega op het podium.
Want er was zoveel te genieten. Eindelijk weer eens een mooie showtrap bij de publieke omroep… twee zelfs! Een prachtige ode aan Martine Bijl. Een hilarische Martien Meiland, een vlijmscherpe Chantal en een geëmotioneerde Willeke van Ammelrooy.
Ik hoor een stemmetje in mijn hoofd nu zeggen; “Ja, maar wat vond je nu echt van het presentatieduo? En vind je Arjen Lubach echt hilarisch?” Maar laten we afspreken dat alleen Angela de Jong er na afloop iets over mag zeggen. Dan vieren wij het fenomeen televisie. Vergeet dat zure smoeltje en geniet.
Op de rode loper was bijna steevast de vraag of televisie niet dood is. Om het antwoord vervolgens te publiceren voor een minimale oplage, want negativiteit scoort. Ik weiger daaraan mee te doen. Het was een heerlijke avond en 2, 5 miljoen mensen genoten mee om vervolgens daarna heerlijk te “wijnen, wijnen, wijnen!”
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaรงao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer