TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieve collega’s,
Wat een prachtige avond, kijkcijfers, opening en speeches. De uitreiking van de 54e Gouden Televizier-Ring was zowel in de zaal als op de buis om te smullen.
“Geacht publiek”, galmt het voor aanvang door de speakers. “Het gala is live en u komt tijdens het gala in beeld.” En toch beste collega’s, zie je tijdens de show vele zure, ongeïnteresseerde blikken. Bij de Oscar-uitreiking zal dat een Meryl Streep niet overkomen wanneer een collega van haar wint. Daar zal natuurlijk ook best afgunst zijn, maar die verzuring laten de Hollywoodsterren gewoon even thuis. Niet dat het de avond minder leuk maakt om te kijken. Maar, lieve collega, zet jezelf even opzij en steun je collega op het podium.
Want er was zoveel te genieten. Eindelijk weer eens een mooie showtrap bij de publieke omroep… twee zelfs! Een prachtige ode aan Martine Bijl. Een hilarische Martien Meiland, een vlijmscherpe Chantal en een geëmotioneerde Willeke van Ammelrooy.
Ik hoor een stemmetje in mijn hoofd nu zeggen; “Ja, maar wat vond je nu echt van het presentatieduo? En vind je Arjen Lubach echt hilarisch?” Maar laten we afspreken dat alleen Angela de Jong er na afloop iets over mag zeggen. Dan vieren wij het fenomeen televisie. Vergeet dat zure smoeltje en geniet.
Op de rode loper was bijna steevast de vraag of televisie niet dood is. Om het antwoord vervolgens te publiceren voor een minimale oplage, want negativiteit scoort. Ik weiger daaraan mee te doen. Het was een heerlijke avond en 2, 5 miljoen mensen genoten mee om vervolgens daarna heerlijk te “wijnen, wijnen, wijnen!”
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2