TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lieve Elise,
Wat voelde dat goed. Je zat samen met Maarten Heijmans bij Beau met als aanleiding de heerlijke film Wat is dan liefde. Het ging ook even over de persiflages in De TV Kantine. Ik zat met mijn vriend Herald op de bank en zei trots: “Kijk, onze TV Kantine-kinderen!”
Een stukje Maarten als Beau, Thierry Baudet en jij als Sylvie Meis en Nikkie Plessen met haar “Bla, bla, bla chocoladevla” – die inmiddels op een tegeltje gedrukt kan worden. We fantaseerden thuis verder over het bestaan van De TV Kantine en hoe het nog jaren kan bestaan als we mensen zoals jij hun imitatietalent een podium mogen geven.
Komend seizoen, alweer het elfde seizoen, persifleer je onder andere Nienke Plas. De rest houd ik nog even geheim, maar ik kan niet wachten op je nieuwe pareltjes. We kennen je schema: druk, drukker, drukst. Film hier, serie daar en allemaal succesvol en misschien wel belangrijker dan dat programmaatje met Carlo & Irene. Maar als het onmogelijk is en er bijna geen tijd is, lees ik in je ogen dat je het toch niet wil missen.
Iemand persifleren met jouw talent is iemand bezitten. Je bent op zoek naar de code en na lang zoeken en studeren weet je die te kraken. Dat gevoel is onbeschrijfelijk en dan kan je met een imitatie alle kanten op. Maar de BN’ers zijn veilig bij jou, je gaat voor de lach en niet voor het krenken. Je bent geen wolf in schaapskleren, maar een lief schaap.
A professional copycat…. je bent hier gewoon voor geschapen. Maar meer schapen zoals jij komen er maar moeilijk over de kantinedam. Je bent uniek en wij van De TV Kantine zijn meer dan trots!
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026