TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In medialand worden de meeste plannen bedacht in de zomer, maar moeten meestal bewaard worden tot na de zomer als ze gepresenteerd worden aan het grote publiek.
Het eerste geheim bracht iets vervelends met zich mee: een overbelaste knie. Of gedetailleerder, waarschijnlijk een afgescheurde meniscus, maar ook dat houdt de dokter – tot na de scan – geheim. De hele vakantie ben ik met dit eerste geheim bezig geweest. Gelukkig heb ik een vriend die mij begrijpt, want een weekje even helemaal niets doen in Italië mondde uit in een weekje repeteren aan het zwembad. Wat is toch het geheim van mijn partner, hoor ik u denken.
Het tweede geheim heeft te maken met Peter van der Vorst. Natuurlijk heb ik RTL gevraagd of ik hier in deze column mag onthullen wat het is. Maar tijdens dit schrijven heeft RTL nog geen antwoord gegeven.
Geheim nummer drie zijn de opnames van het programma The masked singer. Alles rondom het showprogramma is één groot geheim. Niemand mag weten wie de gemaskerde zangers zijn. Team Gerard Joling en team Carlo Boszhard moeten raden wie er schuil gaan achter de maskers.
De rest is……oh wacht, een sms van RTL. Komt net binnen! Ik mag geheim nummer twee onthullen. Daar komt ie dan: ik volg Peter van der Vorst niet alleen op in deze column, ik word ook de nieuwe presentator van Married at first sight. Toen Peter me vroeg zei ik volmondig; ‘Ja, ik wil!’ Laat dat geen geheim zijn.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint