TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van het populaire programma Eén tegen 100, door de coronacrisis omgedoopt tot Eén tegen 50, werd in coronatijd vanwege kostenbesparing meerdere afleveringen per dag opgenomen, zo bevestigt het management van de 56-jarige Caroline aan het AD.
Zondag deelde Caroline ook al een filmpje met daarin een update over haar herstel. “Het deed een beetje pijn, maar het zijn ontzettend leuke afleveringen geworden”, zegt ze al varend. “Natuurlijk gingen we gewoon de opname doen, want Eén tegen 50 is mijn kindje.”
Hoeveel shows Caroline met haar beschadigde gezicht heeft opgenomen, is niet duidelijk. Zondag keken er ruim 1,2 miljoen mensen naar de aflevering van Eén tegen 50 op RTL4.
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'