TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van het populaire programma Eén tegen 100, door de coronacrisis omgedoopt tot Eén tegen 50, werd in coronatijd vanwege kostenbesparing meerdere afleveringen per dag opgenomen, zo bevestigt het management van de 56-jarige Caroline aan het AD.
Zondag deelde Caroline ook al een filmpje met daarin een update over haar herstel. “Het deed een beetje pijn, maar het zijn ontzettend leuke afleveringen geworden”, zegt ze al varend. “Natuurlijk gingen we gewoon de opname doen, want Eén tegen 50 is mijn kindje.”
Hoeveel shows Caroline met haar beschadigde gezicht heeft opgenomen, is niet duidelijk. Zondag keken er ruim 1,2 miljoen mensen naar de aflevering van Eén tegen 50 op RTL4.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd