TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oproep van de producent laat aan niks te wensen over. “Ben je op zoek naar je biologische vader? Of zoek je je broer, zus, je moeder of misschien zelfs je grootouders? Heb je nauwelijks aanknopingspunten? Met behulp van de nieuwste technieken en wereldwijde research kunnen wij je misschien helpen”, schrijven ze in de hoop deelnemers te vinden.
Voor Caroline is het nieuwe RTL-programma een herhaling van zetten. Bij de NPO 1 maakte ze al vrijwel het identieke DNA Onbekend. Dat programma maakte ze van 2016 tot 2018 voor de publieke omroep. De presentatie van DNA Onbekend is momenteel in handen van Dionne Stax.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?