TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oproep van de producent laat aan niks te wensen over. “Ben je op zoek naar je biologische vader? Of zoek je je broer, zus, je moeder of misschien zelfs je grootouders? Heb je nauwelijks aanknopingspunten? Met behulp van de nieuwste technieken en wereldwijde research kunnen wij je misschien helpen”, schrijven ze in de hoop deelnemers te vinden.
Voor Caroline is het nieuwe RTL-programma een herhaling van zetten. Bij de NPO 1 maakte ze al vrijwel het identieke DNA Onbekend. Dat programma maakte ze van 2016 tot 2018 voor de publieke omroep. De presentatie van DNA Onbekend is momenteel in handen van Dionne Stax.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'