TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oproep van de producent laat aan niks te wensen over. “Ben je op zoek naar je biologische vader? Of zoek je je broer, zus, je moeder of misschien zelfs je grootouders? Heb je nauwelijks aanknopingspunten? Met behulp van de nieuwste technieken en wereldwijde research kunnen wij je misschien helpen”, schrijven ze in de hoop deelnemers te vinden.
Voor Caroline is het nieuwe RTL-programma een herhaling van zetten. Bij de NPO 1 maakte ze al vrijwel het identieke DNA Onbekend. Dat programma maakte ze van 2016 tot 2018 voor de publieke omroep. De presentatie van DNA Onbekend is momenteel in handen van Dionne Stax.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker