TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het personage Tiffy vertrok zo'n drie maanden geleden met stille trom uit het fictieve soapdorp Meerdijk. De jonge vrouw zou de draagmoeder worden voor het kind van Flo en Lucas, maar besloot anders. Ze loog over de zwangerschapstest en verdween. Niet voor lang, zo blijkt nu want ze keert terug in Goede Tijden Slechte Tijden.
Op Instagram deelt actrice Cecilia Adorée vrijdag een foto van Tiffy en Lucas. Eronder schrijft ze: "Spoiler / nieuwtje! Tiffy keert terug naar Meerdijk, en ze komt niet alleen..." Bij de tekst een emoji van een zwangere vrouw. Grote kans dat Tiffy in dit seizoen met dikke buik dan wel een baby haar rentree in de soap maakt.
Cecilia maakte in 2016 haar soapdebuut in GTST spin-off Nieuwe tijden. Daarin ontdekte ze de biologische dochter te zijn van Anton en keerde zodoende met huisgenoot Lucas mee naar Meerdijk.
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden Slechte Tijden start maandag 2 september bij RTL 4. De eerste beelden daarvan kwamen onlangs al naar buiten.
Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’