TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het personage Tiffy vertrok zo'n drie maanden geleden met stille trom uit het fictieve soapdorp Meerdijk. De jonge vrouw zou de draagmoeder worden voor het kind van Flo en Lucas, maar besloot anders. Ze loog over de zwangerschapstest en verdween. Niet voor lang, zo blijkt nu want ze keert terug in Goede Tijden Slechte Tijden.
Op Instagram deelt actrice Cecilia Adorée vrijdag een foto van Tiffy en Lucas. Eronder schrijft ze: "Spoiler / nieuwtje! Tiffy keert terug naar Meerdijk, en ze komt niet alleen..." Bij de tekst een emoji van een zwangere vrouw. Grote kans dat Tiffy in dit seizoen met dikke buik dan wel een baby haar rentree in de soap maakt.
Cecilia maakte in 2016 haar soapdebuut in GTST spin-off Nieuwe tijden. Daarin ontdekte ze de biologische dochter te zijn van Anton en keerde zodoende met huisgenoot Lucas mee naar Meerdijk.
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden Slechte Tijden start maandag 2 september bij RTL 4. De eerste beelden daarvan kwamen onlangs al naar buiten.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers