TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Beat The Champions neemt één kandidaat het op tegen vijf 'superquizzers'. De kandidaat moet in de eerste ronde van het spel in vijf vragen zoveel mogelijk startkapitaal opbouwen. Daarmee kan hij het daarna opnemen tegen de vijf tegenstanders. Hoe meer hij er uitdaagt, hoe meer geld er te winnen is.
"Al jaren heb ik de wens om een spannende kennisquiz te presenteren. Daarom kijk ik er enorm naar uit om mijn tanden in Beat the Champions te zetten en deze tak van sport te gaan beheersen", zegt Chantal (41) in een persbericht. Beat The Champions is gebaseerd op het Britse format Beat The Chasers.
Beat The Champions is vanaf 3 januari om 20.00 uur te zien op RTL 4.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'