TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Beat The Champions neemt één kandidaat het op tegen vijf 'superquizzers'. De kandidaat moet in de eerste ronde van het spel in vijf vragen zoveel mogelijk startkapitaal opbouwen. Daarmee kan hij het daarna opnemen tegen de vijf tegenstanders. Hoe meer hij er uitdaagt, hoe meer geld er te winnen is.
"Al jaren heb ik de wens om een spannende kennisquiz te presenteren. Daarom kijk ik er enorm naar uit om mijn tanden in Beat the Champions te zetten en deze tak van sport te gaan beheersen", zegt Chantal (41) in een persbericht. Beat The Champions is gebaseerd op het Britse format Beat The Chasers.
Beat The Champions is vanaf 3 januari om 20.00 uur te zien op RTL 4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'