TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Beat The Champions neemt één kandidaat het op tegen vijf 'superquizzers'. De kandidaat moet in de eerste ronde van het spel in vijf vragen zoveel mogelijk startkapitaal opbouwen. Daarmee kan hij het daarna opnemen tegen de vijf tegenstanders. Hoe meer hij er uitdaagt, hoe meer geld er te winnen is.
"Al jaren heb ik de wens om een spannende kennisquiz te presenteren. Daarom kijk ik er enorm naar uit om mijn tanden in Beat the Champions te zetten en deze tak van sport te gaan beheersen", zegt Chantal (41) in een persbericht. Beat The Champions is gebaseerd op het Britse format Beat The Chasers.
Beat The Champions is vanaf 3 januari om 20.00 uur te zien op RTL 4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027