TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van Chantal komt Werken komt begin september op de buis, zo heeft RTL wereldkundig gemaakt.
In het programma doet Chantal Janzen werkervaring op en loopt ze mee met de meest uitlopende beroepen. Naar eigen zeggen was deze editie van Chantal komt Werken erg heftig.
"Het blijft bijzonder om voor Chantal komt Werken te mogen meedraaien met zo veel gepassioneerde mensen. Dit seizoen was voor mij vele malen pittiger en heftiger dan de eerste reeks. Ik ben er heel trots op dat ik zoveel uiteenlopende beroepen heb mogen ervaren", zo zegt ze tegenover RTL Boulevard.
Chantal liep onder meer mee met een verloskundige, wijkagent, uitvaartbegeleider en een ambulance-verpleger. "Het is een indrukwekkend, emotioneel en tegelijkertijd ook weer humoristisch nieuw seizoen geworden", aldus de presentatrice.
Chantal komt Werken is vanaf donderdag 3 september om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP