TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van Chantal komt Werken komt begin september op de buis, zo heeft RTL wereldkundig gemaakt.
In het programma doet Chantal Janzen werkervaring op en loopt ze mee met de meest uitlopende beroepen. Naar eigen zeggen was deze editie van Chantal komt Werken erg heftig.
"Het blijft bijzonder om voor Chantal komt Werken te mogen meedraaien met zo veel gepassioneerde mensen. Dit seizoen was voor mij vele malen pittiger en heftiger dan de eerste reeks. Ik ben er heel trots op dat ik zoveel uiteenlopende beroepen heb mogen ervaren", zo zegt ze tegenover RTL Boulevard.
Chantal liep onder meer mee met een verloskundige, wijkagent, uitvaartbegeleider en een ambulance-verpleger. "Het is een indrukwekkend, emotioneel en tegelijkertijd ook weer humoristisch nieuw seizoen geworden", aldus de presentatrice.
Chantal komt Werken is vanaf donderdag 3 september om 20.30 uur te zien bij RTL 4.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken