TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We hebben vanmorgen de handtekening gezet", aldus Erica. En ze liet ook het een en ander los over de koper.
Chateau Marillaux stond sinds juni 2020 te koop. Na flink in de vraagprijs te zakken, van 1,25 miljoen naar 998.000 euro, is het kasteel nu dus verkocht. Onder voorbehoud, wel: "Ik vind pas dat het echt is als het echt verkocht is", vertelde Erica. Maar het is een hele opluchting voor de familie Meiland. De kans dat ze tijdelijk nog even in het Franse kasteel trekken, is hiermee dus ook van de baan.
De koper is een Nederlander, geven de Meilandjes prijs. "Een heel leuke, enthousiaste man. Hij is twee keer bij ons thuis geweest." Een laatste bezoekje aan het chateau staat nog wel op de planning. "We gaan als gezin terug om afscheid te nemen", aldus Martien. "We hebben daar zo veel beleefd."
Nu de Meilandjes Hengelo moeten verlaten, zijn ze druk op zoek naar een nieuw huis. En ook dat gaat voor de wind. De kans is groot dat de gehele familie naar Noordwijk verhuist. Montana woont er al, Maxime heeft er een huis gekocht. En ook Martien en Erica zijn van plan naar het dorp te trekken. "Het is nog niet rond, maar we zijn bezig met een huis in Noordwijk."
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade