TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We hebben vanmorgen de handtekening gezet", aldus Erica. En ze liet ook het een en ander los over de koper.
Chateau Marillaux stond sinds juni 2020 te koop. Na flink in de vraagprijs te zakken, van 1,25 miljoen naar 998.000 euro, is het kasteel nu dus verkocht. Onder voorbehoud, wel: "Ik vind pas dat het echt is als het echt verkocht is", vertelde Erica. Maar het is een hele opluchting voor de familie Meiland. De kans dat ze tijdelijk nog even in het Franse kasteel trekken, is hiermee dus ook van de baan.
De koper is een Nederlander, geven de Meilandjes prijs. "Een heel leuke, enthousiaste man. Hij is twee keer bij ons thuis geweest." Een laatste bezoekje aan het chateau staat nog wel op de planning. "We gaan als gezin terug om afscheid te nemen", aldus Martien. "We hebben daar zo veel beleefd."
Nu de Meilandjes Hengelo moeten verlaten, zijn ze druk op zoek naar een nieuw huis. En ook dat gaat voor de wind. De kans is groot dat de gehele familie naar Noordwijk verhuist. Montana woont er al, Maxime heeft er een huis gekocht. En ook Martien en Erica zijn van plan naar het dorp te trekken. "Het is nog niet rond, maar we zijn bezig met een huis in Noordwijk."
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen