TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We hebben vanmorgen de handtekening gezet", aldus Erica. En ze liet ook het een en ander los over de koper.
Chateau Marillaux stond sinds juni 2020 te koop. Na flink in de vraagprijs te zakken, van 1,25 miljoen naar 998.000 euro, is het kasteel nu dus verkocht. Onder voorbehoud, wel: "Ik vind pas dat het echt is als het echt verkocht is", vertelde Erica. Maar het is een hele opluchting voor de familie Meiland. De kans dat ze tijdelijk nog even in het Franse kasteel trekken, is hiermee dus ook van de baan.
De koper is een Nederlander, geven de Meilandjes prijs. "Een heel leuke, enthousiaste man. Hij is twee keer bij ons thuis geweest." Een laatste bezoekje aan het chateau staat nog wel op de planning. "We gaan als gezin terug om afscheid te nemen", aldus Martien. "We hebben daar zo veel beleefd."
Nu de Meilandjes Hengelo moeten verlaten, zijn ze druk op zoek naar een nieuw huis. En ook dat gaat voor de wind. De kans is groot dat de gehele familie naar Noordwijk verhuist. Montana woont er al, Maxime heeft er een huis gekocht. En ook Martien en Erica zijn van plan naar het dorp te trekken. "Het is nog niet rond, maar we zijn bezig met een huis in Noordwijk."
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel