TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We hebben vanmorgen de handtekening gezet", aldus Erica. En ze liet ook het een en ander los over de koper.
Chateau Marillaux stond sinds juni 2020 te koop. Na flink in de vraagprijs te zakken, van 1,25 miljoen naar 998.000 euro, is het kasteel nu dus verkocht. Onder voorbehoud, wel: "Ik vind pas dat het echt is als het echt verkocht is", vertelde Erica. Maar het is een hele opluchting voor de familie Meiland. De kans dat ze tijdelijk nog even in het Franse kasteel trekken, is hiermee dus ook van de baan.
De koper is een Nederlander, geven de Meilandjes prijs. "Een heel leuke, enthousiaste man. Hij is twee keer bij ons thuis geweest." Een laatste bezoekje aan het chateau staat nog wel op de planning. "We gaan als gezin terug om afscheid te nemen", aldus Martien. "We hebben daar zo veel beleefd."
Nu de Meilandjes Hengelo moeten verlaten, zijn ze druk op zoek naar een nieuw huis. En ook dat gaat voor de wind. De kans is groot dat de gehele familie naar Noordwijk verhuist. Montana woont er al, Maxime heeft er een huis gekocht. En ook Martien en Erica zijn van plan naar het dorp te trekken. "Het is nog niet rond, maar we zijn bezig met een huis in Noordwijk."
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'