TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vaste kijkers van Op1 viel op dat Astrid Joosten de afgelopen drie weken naast Hugo Logtenberg de maandageditie van het praatprogramma presenteert.
Toen Astrid eind april voor het eerst aanschoof op maandag verklaarde ze dat Sophie in quarantaine zit. Ruim 21 dagen later is de presentatrice nog steeds niet terug op haar post. Uit navraag bij BNNVARA blijkt dat Hilbrand COVID-19 heeft opgelopen.
De infectie is dermate ernstig dat ze er nog altijd onvoldoende van hersteld is. BNNVARA kan niet zeggen wanneer Sophie weer terug is bij Op1, maar een woordvoerder van de omroep laat wel weten dat ze inmiddels aan de beterende hand is.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'