TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaliter kondigde Eva direct na het voorgaande programma haar gasten aan en werd dan een reclameblok ingestart. Vervolgens was de gehele talkshow zonder reclame te bewonderen, maar op vrijdag ging dat net even anders.
Nu ging Eva na de aankondiging van de gasten direct door en werd er na een minuut tien, tot verbazing van een deel van de kijkers, een reclameblok ingestart. Daarna was de talkshow wel volledig reclamevrij.
Het is nog niet bekend waarom er vrijdag precies werd afgeweken, maar wellicht probeerde RTL 4 meer kijkers van The Voice vast te houden met deze strategie. De talentenjacht wordt voorafgaand aan de talkshow uitgezonden. De vraag is overigens of dat gewerkt heeft, want Jinek bleef vrijdagavond steken op 701.000 kijkers.
Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
11:31Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4