TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de late editie van Shownieuws onthulde Winston Gerschtanowitz de eerste details van het nieuwe programma.
Winston is één van de sterren die achter het stuur kruipt in Ik neem je mee. Daarnaast zijn ook Britt Dekker, Jeroen van der Boom, Dennis van der Geest, Gordon, Johnny de Mol en Wendy van Dijk van de partij. Ze zijn allemaal te boeken door mensen die met een bijzondere, vrolijke of ontroerende reden een ritje willen maken. Van doktersbezoek tot familievisite en van pretecho tot uitvaart, het kan allemaal.
Winston noemt James Corden, die furore maakte met zijn Carpool Karaoke, als het grote voorbeeld voor Ik neem je mee: "Ik ben best een fan van James Corden, da's natuurlijk de maestro. Maar feit blijft: je kan best veel doen in een auto. Dus ik ben benieuwd hoe het gaat. We weten van te voren wie we gaan ophalen, het is leuk om je vooraf voor te kunnen bereiden."
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans