TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ik weet er alles van trok dinsdag 851.000 kijkers en daarmee liet het programma dat op het tijdslot van Goede tijden, slechte tijden zit veel concurrenten achter zich. Zo kwam Lingo bij concurrent SBS6 niet verder dan 333.000 kijkers, terwijl Veronica het met 446.000 kijkers voor A good day to die hard moest doen.
Geen ideevwat Marvel is, maar wat een leuke spotspeler bij #ikweeterallesvan! Gefeliciteerd. — Marja (@MarjaDutch) June 30, 2020
Het puzzelwoord was 'fluitsignaal'. @Jan_Versteegh: "In het laatste fluitsignaal hoorden we het fluitsignaal." #lingo — Oranje Jan Versteegh (@Oranjan69) June 30, 2020
In de talkshowstrijd trok Op1 aan het langste eind. Bij de publieke omroep was Maurice de Hond te gast en dat leverde NPO1 1.067.000 kijkers op. M deed het met 740.000 kijkers een stuk beroerder, terwijl Beau met 671.000 kijkers helemaal achterbleef. Daar kwam het Lego-beeld van André Hazes nog ter sprake en dat zorgde voor een glimlach op de gezichten.
En? Heeft Maurice gewonnen en móeten we dicht bij elkaar gaan staan? #Op1 #Op1npo — Peter Baak (@peerwereld) July 1, 2020
Wat een prachtige kerel #StreetArtFrankey
Heel mooi werk 👍🏽 #FrankeyStreetArt#Beau #AndreHazes #Lego pic.twitter.com/7xwRdf8QWL — W.A.N. (@waneijs) June 30, 2020
Het best bekeken televisieprogramma van dinsdag was het NOS journaal van 20.00 uur (2.262.000), gevolgd door EenVandaag (1.318.000) en het NOS journaal van 18.00 uur (1.311.000).
Komt er een nieuw seizoen van Temptation Island?
09:49Er komt een Nederlandse versie van House of Villains en dit is de startdatum
09:46Video: Talkshow Gert Verhulst loopt uit de hand als Marc-Marie Huijbregts ontploft na vraag over Vandaag Inside
09:18Video: Wilfred en Thomas willen deze gast graag aan tafel in Vandaag Inside: ‘Hij is heel droog’
08:58Welk programma vervangt Chateau Meiland: La Dolce Vita op SBS6?