TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke en een keur aan andere artiesten waaronder Tim Douwsma, Mental Theo en Thomas Berge, spraken zich maandagavond online uit tegen het wat hen betreft falende coronabeleid van de overheid.
Dat Famke zich achter de actie schaarde is op z'n zachtst gezegd opmerkelijk. Shownieuws onthulde eerder vandaag dat ze deze zomer juist tienduizenden euro's heeft ontvangen om als influencer mee te werken aan een coronacampagne van de overheid. Tegen betaling zou ze haar ruim 1 miljoen volgers moeten wijzen op de risico's van het virus.
Dennis Schouten was benieuwd hoe Famke Louise zelf dacht ver deze bijzondere tegenstelling dacht en zocht haar op. Ze had echter totaal geen zin in zijn vragen en al snel liep het interview uit op een handgemeen. De camera's lopen terwijl Famke de microfoon van Dennis wegslaat en hem de huid vol scheldt: "Ik heb schijt aan jou, gek. Rot op van mij. Bro, wat is niet duidelijk voor jou?"
Vanavond schuift Famke aan bij Jinek om haar wisselende standpunten in de coronacrisis te verklaren. Hopelijk weet ze haar woede dan wat beter te beteugelen.
Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken