TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Famke en een keur aan andere artiesten waaronder Tim Douwsma, Mental Theo en Thomas Berge, spraken zich maandagavond online uit tegen het wat hen betreft falende coronabeleid van de overheid.
Dat Famke zich achter de actie schaarde is op z'n zachtst gezegd opmerkelijk. Shownieuws onthulde eerder vandaag dat ze deze zomer juist tienduizenden euro's heeft ontvangen om als influencer mee te werken aan een coronacampagne van de overheid. Tegen betaling zou ze haar ruim 1 miljoen volgers moeten wijzen op de risico's van het virus.
Dennis Schouten was benieuwd hoe Famke Louise zelf dacht ver deze bijzondere tegenstelling dacht en zocht haar op. Ze had echter totaal geen zin in zijn vragen en al snel liep het interview uit op een handgemeen. De camera's lopen terwijl Famke de microfoon van Dennis wegslaat en hem de huid vol scheldt: "Ik heb schijt aan jou, gek. Rot op van mij. Bro, wat is niet duidelijk voor jou?"
Vanavond schuift Famke aan bij Jinek om haar wisselende standpunten in de coronacrisis te verklaren. Hopelijk weet ze haar woede dan wat beter te beteugelen.
Plottwist: zijn Roxy en Casper uit De Bondgenoten nu een setje?
14:11De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:52LOL: Last One Laughing krijgt Halloween-special met oud-deelnemers
13:09Deze BN’ers zijn te zien in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
12:47Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest