TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik kreeg heel veel tweets en vragen, mensen die het belachelijk vonden omdat ik m’n tijd zou verspillen in een roddelrubriek en allerlei andere kwalificaties waar ik niet helemaal achter sta”, zei Diederik in in het NPO Radio1-programma De Perstribune.
“Of ik het erg vond? Ik vind voornamelijk dat we allemaal wat minder ‘judgy’ moeten zijn naar elkaar. Ja, ik denk dat ik het irritanter vond dan dat ik eigenlijk zou willen toegeven”, is Jekel eerlijk.
Naarmate de uitzendingen vorderden, verstomde naar eigen zeggen de kritiek op zijn aanwezigheid. Naast dat hij zijn kennis en kunde over het coronavirus mocht delen, had Jekel ook een andere reden om in de studio in Amsterdam te staan. “Na tien jaar over insectensterfte en klimaatverandering is het ook heerlijk om het gewoon een keertje over Gerard Joling te hebben. Dat vind ik gewoon gezellig. En ja, het betaalt ook goed en het is gewoon heel gezellige club mensen.”
Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'