TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik kreeg heel veel tweets en vragen, mensen die het belachelijk vonden omdat ik m’n tijd zou verspillen in een roddelrubriek en allerlei andere kwalificaties waar ik niet helemaal achter sta”, zei Diederik in in het NPO Radio1-programma De Perstribune.
“Of ik het erg vond? Ik vind voornamelijk dat we allemaal wat minder ‘judgy’ moeten zijn naar elkaar. Ja, ik denk dat ik het irritanter vond dan dat ik eigenlijk zou willen toegeven”, is Jekel eerlijk.
Naarmate de uitzendingen vorderden, verstomde naar eigen zeggen de kritiek op zijn aanwezigheid. Naast dat hij zijn kennis en kunde over het coronavirus mocht delen, had Jekel ook een andere reden om in de studio in Amsterdam te staan. “Na tien jaar over insectensterfte en klimaatverandering is het ook heerlijk om het gewoon een keertje over Gerard Joling te hebben. Dat vind ik gewoon gezellig. En ja, het betaalt ook goed en het is gewoon heel gezellige club mensen.”
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online