TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik kreeg heel veel tweets en vragen, mensen die het belachelijk vonden omdat ik m’n tijd zou verspillen in een roddelrubriek en allerlei andere kwalificaties waar ik niet helemaal achter sta”, zei Diederik in in het NPO Radio1-programma De Perstribune.
“Of ik het erg vond? Ik vind voornamelijk dat we allemaal wat minder ‘judgy’ moeten zijn naar elkaar. Ja, ik denk dat ik het irritanter vond dan dat ik eigenlijk zou willen toegeven”, is Jekel eerlijk.
Naarmate de uitzendingen vorderden, verstomde naar eigen zeggen de kritiek op zijn aanwezigheid. Naast dat hij zijn kennis en kunde over het coronavirus mocht delen, had Jekel ook een andere reden om in de studio in Amsterdam te staan. “Na tien jaar over insectensterfte en klimaatverandering is het ook heerlijk om het gewoon een keertje over Gerard Joling te hebben. Dat vind ik gewoon gezellig. En ja, het betaalt ook goed en het is gewoon heel gezellige club mensen.”
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen