TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week liet Ewan McGregor zich al ontvallen dat hij in onderhandeling was over de rol van Obi-Wan Kenobi in de serie. Kathleen Kennedy, de president van filmmaatschappij Lucasfilm, meldde tijdens D23 Expo dat de scripts voor de serie al op de plank liggen en dat er in 2020 gestart wordt met het schieten van de beelden.
De serie over Obi-Wan Kenobi wordt de derde Star Wars-serie die te zien is bij Disney+. Vanaf dit najaar is The Mandalorian al te bekijken en ook een prequel van Rogue One is in aantocht. Daarvoor stoft Diego Luna zijn rol als piloot Cassian Andor af.
De 48-jarige McGregor was eerder als Obi-Wan Kenobi te zien in de Star Wars-films The Phantom Menace (1999), Attack of the Clones (2002) en Revenge of the Sith (2005). Daarnaast was hij te horen in The Force Awakens uit 2015. Alec Guinness vertolkte de rol van de oude Kenobi in A New Hope (1977), The Empire Strikes Back (1980) en Return of the Jedi (1983). Hij overleed in 2000.
Hello there! Just announced at #D23Expo: Ewan McGregor will reprise his role as Obi-Wan Kenobi in a new original series, coming to #DisneyPlus. pic.twitter.com/UfMXztiQ6b — Star Wars (@starwars) August 24, 2019
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'