TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week liet Ewan McGregor zich al ontvallen dat hij in onderhandeling was over de rol van Obi-Wan Kenobi in de serie. Kathleen Kennedy, de president van filmmaatschappij Lucasfilm, meldde tijdens D23 Expo dat de scripts voor de serie al op de plank liggen en dat er in 2020 gestart wordt met het schieten van de beelden.
De serie over Obi-Wan Kenobi wordt de derde Star Wars-serie die te zien is bij Disney+. Vanaf dit najaar is The Mandalorian al te bekijken en ook een prequel van Rogue One is in aantocht. Daarvoor stoft Diego Luna zijn rol als piloot Cassian Andor af.
De 48-jarige McGregor was eerder als Obi-Wan Kenobi te zien in de Star Wars-films The Phantom Menace (1999), Attack of the Clones (2002) en Revenge of the Sith (2005). Daarnaast was hij te horen in The Force Awakens uit 2015. Alec Guinness vertolkte de rol van de oude Kenobi in A New Hope (1977), The Empire Strikes Back (1980) en Return of the Jedi (1983). Hij overleed in 2000.
Hello there! Just announced at #D23Expo: Ewan McGregor will reprise his role as Obi-Wan Kenobi in a new original series, coming to #DisneyPlus. pic.twitter.com/UfMXztiQ6b — Star Wars (@starwars) August 24, 2019
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer